Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Koriandr dokáže zvýšit váš detox

Na začátku jara bychom se všichni jako první měli po svátečním přejídání vrátit do formy… A existuje snad lepší způsob, jak se zbavit nahromaděných toxinů, než pomocí detoxikačního programu? Váš nový spojenec, který vás bude provázet cestou za zdravím, už má svoje jméno: koriandr! A věřte, když povíme, že koriandr si svou reputací, díky svým benefitům na trávení, skutečné užívá. A potom, co to přeženeme s hodováním, je pro nás zároveň dokonalým zachráncem.

Co kdybychom začali zázvorovým džusem a očistili tak své tělo od toxinů? Připravit ho je hračka: vezměte polovinu svazku koriandru, polovinu okurky, cibulku fenyklu a dva bio pomeranče. Všechno nakrájejte na drobné kousky a vložte do mixéru. Nápoj je svěží, chutný a na 100 % detoxikační.

Skvělý start je za námi, pokračujeme dále!

Určitě bude kousek pravdy na myšlence, že „ty nejvzácnější dary z přírody umí nejlépe využít naše babičky“ – a proto jsme se na ně obrátili a získali další recept: detoxikační bylinkový čaj!

Takto si ho připravíte:
Potřebujete čajovou lžičku práškového koriandru, mletý kmín a trochu kořene zázvoru. Všechno zalijte ¾ litrem horké vody a nechte luhovat 5 minut. Pijte 3krát za den během dvou týdnů – tento čaj vaše tělo definitivně očistí... Díky babi!

A věděli jste, že koriandr můžete také jíst? Je to pravda! Nakrájejte koriandr a smíchejte v míse spolu se smetanovým sýrem. Přidejte špetku soli a trošku černého koření. Namočte do toho pár zeleninových tyčinek a voilà, můžete si dopřát skutečnou lahůdku! (nemluvě o tom, že je téměř bez výčitek…)

Koriandr se také skvěle hodí do salátů nebo ke grilovanému masu, záleží to jen na vaši fantazii.

Tento koriandrem podpořený detox vás zaručeně vrátí zpět do hry – teda minimálně do dalších svátků…
 

#zdraví

#mysl

#tělo

#rostliny 

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN