Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

5 skvělých zahradnických pomůcek

Zahradničení je zábavné… ale zároveň je to také seriózní činnost, která vyžaduje skutečné znalosti o pěstování rostlin, a také mít po ruce správné nářadí. Každý zahradník si uchovává svoje tajemství, ale já vám to svoje prozradím. Zde je mých 5 skvělých zahradnických pomůcek.


Jako první věc si musíte chránit ruce. Pokud plánujete mít nádhernou zahradu, musíte počítat se špínou a trním! Proto si potřebujete vybrat správné zahradnické rukavice na sezení a trhání plevele. Můžou být kožené nebo syntetické, ale zvolte si dostatečně odolné, aby vám poskytly potřebnou ochranu.


Zahradničení se považuje za vynikající fyzickou aktivitu. A tak jako při každém sportu, důležité je ujistit se, abyste si nezatěžovali záda. Z toho důvodu používám roztomilé plátěné kolečko, které je velmi lehké a dobře se s ním manipuluje. A je možné ho zároveň složit a prakticky kdekoli uskladnit.


Říká se, že „zlý pracovník vždy obviňuje své nářadí“, proto dobrý zahradník si musí své pomůcky vybírat vždy s rozumem! Každá činnost vyžaduje vhodné nástroje, takže vám doporučuji zvolit si dobré zahradní nůžky, které se dají dobře uchopit. Ty moje jsou zkrátka perfektní. A co se týče vysokých keřů, není nic lepšího než teleskopické nůžky. Vyzkoušejte je, vynesou vaši zahradnickou vášeň do nových výšek!


V neposlední řadě mi dovolte, abych vám povyprávěl i o své malé sadě nářadí. Obsahuje dvě menší lopatky a mini secí stroj – všechno, co potřebuji na kopání, sázení nebo odstraňování plevele. Sada je praktická, lehká a obsahuje všechno, co při péči o květinové záhony a zeleninovou zahrádku potřebujeme.


Se správným nářadím se zahradničení stane hračkou!

#zahradničení

#rostliny

#mysl

#tělo

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN