Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Únik v rámci města… vyrazte do přírody ukryté v městské džungli!

Je období uprostřed zimy. Slunce však jasně svítí v tomto velmi chladném, mrazivém dni… Je polední přestávka a vy se rozhodnete dopřát si procházku. Nasadíte si čepku s bambulí, šál a bílé vlněné, kašmírové rukavice.


Žijete v samotném srdci města mezi budovami, ale toužíte po tom, že aspoň na chvilku uniknete do přírody. Svižně kráčíte, povzbuzená mrazem na svých líčkách a na první ulici zabočíte doprava. Přejdete přes cestu a přicházíte do parku, kde vás už čeká vaše trasa mezi rozličné druhy stromů.


Slunce svítí přes větve a navzdory nízké teplotě, můžete cítit, jak vás jeho paprsky ohřívají. Vyhříváte se v jeho půvabném světle a začnete si uvědomovat přítomnost přírody, která vás obklopuje. Zdá se, že všechno ostatní někde zmizelo. Už žádné budovy okolo, žádní lidé na lavičkách nebo v uličkách parku – jste tu celkem sama, jen ve společnosti stromů a slunce.


Ozvěna vašeho dechu je to jediné, co v tomto chlácholivém tichu slyšíte a představujete si, že se nacházíte v klidném a přívětivém prostředí lesa. Tento čas strávený v parku je váš způsob, jak si dobít baterky, jak se opět zkoncentrovat. Toto přímé spojení země, po které kráčíte a mírumilovné a živé přírody, která vás obklopuje, se napojuje přímo na vás.


Jako znovuzrozená, jste opět připravená vkročit do světa a pokračovat ve svém dni v plném proudu.

#příroda

#život v městě

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN